Nasza firm udostępnia Państwu możliwość wypożyczenia osuszacza do pobycie się wilgoci z pomieszczeń, osuszania ścian, sufitów, piwnic, fundamentów. Osuszacze powietrza pozwalają na osuszanie zarówno mieszkań jak i biur i innych budynków.

Nasza firma może je dostarczyć na miejsce, uruchomić oraz przeszkolić osoby z ich użytkowania.

Formalności przy wynajmie nie powinny zająć więcej niż 10-15 minut. Kluczowe informacje jakie potrzebujemy otrzymać aby odpowiednio dobrać wydajność osuszaczy do pomieszczeń to powierzchnia największych pojedynczych pomieszczeń oraz ich wysokość jeśli inna od standardowych wysokości 2,5-3m.

Aby wypożyczyć osuszacz kondensacyjny z dowozem wystarczy do nas zadzwonić podać wymiary pomieszczenia do osuszania oraz adres dostawy i godziny w których osuszacz ma zostać dostarczony.

Podpisanie umowy następuje na miejscu z osobą odbierająca sprzęt. To ona w czasie wynajmu sprzętu jest osobą odpowiedzialną za wynajęty sprzęt.

W czasie wynajmu wymagamy 2 dokumentów tożsamości przy czym akceptujemy dowód elektroniczny oraz prawo jazdy. Oczywiście dowód osobisty i paszport są kluczowymi dokumentami w czasie wynajmu sprzętu.

Wynajmu sprzętu może dokonać zarówno osoba fizyczna jak również każda firma.

ModelWydajność max.Powierzchnia [m2]Liczba dniCena brutto[zł]
Trotec 500W25l/24hdo 30 m139/24h
kolejne doby19/24h
Trotec 900W50l/24h do 60 m 149/24h
kolejne doby25/24h
Trotec 2kW120l/24h do 100 m 1 89/24h
kolejne doby 39/24h
Cennik wynajmu osuszaczy kondensacyjnych

Wydajność maksymalna to maksymalna ilość wilgoci w idealnych warunkach pracy osuszacza oraz przy maksymalnej wilgotności.

Powierzchnia to wielkość pomieszczeń w których osuszacze będą najskuteczniej zbierały wilgoć z powietrza.